



10 371,60 ₴
Гриль саламандра AIRHOT SGE-580 на кількість постів - 1, з настільним типом встановлення та нижньою решітчастою робочою поверхнею. Зверху додатково обладнана гладка поверхня для смаження. Корпус гриля саламандра виконаний із харчової нержавіючої сталі, а робоча поверхня – нержавіюча сталь. За рахунок того, що під час приготування продукт не контактує із нагрівальними елементами, ідеально підійде для використання на кухнях ресторанів, кафе, точках фаст-фуду та інших закладах громадського харчування для розігріву напівфабрикатів та приготування великої кількості страв. Саламандра гриль виробника AIRHOT має регульований по висоті нагрівальний елемент, розміщення ТЕНу - зверху та здатний підтримувати робочу температуру +50…+300 градусів за Цельсієм.
Особливості:
• Жарочна поверхня;
• Піддон для збирання жиру та залишків їжі;
• Контрольна лампа;
• Індикатор нагрівання;
• Решітки, що регулюються по висоті.
В комплекті. Гриль саламандра AIRHOT SGE-580:
• Гриль саламандра 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+300 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 525х335 |
| Тип гриля: | саламандра |
| Тип жарочної поверхні: | гладка |
| Тип підключення: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Комплектація: | жарочна поверхня |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 580 |
| Глибина, мм: | 455 |
| Висота, мм: | 332 |
| Вага, кг: | 22 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль-саламандра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна потужність | 2.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 332 мм |
| Ширина | 580 мм |