
113 674,80 ₴
Тістоміс GGF LR 42 2V обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, піцерії, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед великого вибору тістомісильних машин, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники GGF (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси GGF - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс GGF LR 42 2V оснащений діжею на 42 л вмісту. Вихід тіста становить 33 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкості замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GGF LR 42 2V дуже легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.
В комплекті. Тістоміс GGF LR 42 2V:
• Тістоміс спіральний 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 42 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 33 |
| Продуктивність, кг/год: | 140 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.3 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 510 |
| Глибина, мм: | 840 |
| Висота, мм: | 800 |
| Вага, кг: | 125 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 33 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.3 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 42 л |
| Продуктивність | 140 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 кг |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 510 мм |