
102 942 ₴
Тістоміс GGF LR 33 2V необхідне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, піцеріях, ресторанах, столових і кафе. Тістоміс призначений для замішування тіста з різною основою і консистенцією для випічки хлібобулочних або кондитерських виробів. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники GGF (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси GGF - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн, що є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс GGF LR 33 2V укомплектований діжею на 33 л вмісту. Вихід тіста становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкості замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GGF LR 33 2V легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.
В комплекті. Тістоміс GGF LR 33 2V:
• Тістоміс спіральний 220/380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 33 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220/380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 740 |
| Висота, мм: | 730 |
| Вага, кг: | 98 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 33 л |
| Продуктивність | 100 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 98 кг |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 450 мм |