
52 340 ₴
*Примітка: незважаючи на те, що зовні котел захищений шаром термоізолюючого матеріалу для підвищення безпеки роботи з ним, все ж необхідно дотримуватися техніки безпеки при роботі з харчовим котлом. Зокрема, небезпеку може представляти кришка котла, яка при різкому відкритті може обпалити паром.
Котел харчовий варильний є посудиною, оповитою спеціальною термосорочкою, в стінках якої знаходиться нагрівальний елемент. Непрямий спосіб нагрівання чаші означає, що гарячий тен не торкається безпосередньо чаші, а нагріває наповнювач термічної сорочки (масло або воду). При такому принципі розігріву підгоряння просто виключається.
Котел харчоварильний індукційний SKVARA Si-К 1.10 має потужність 10 кВт і живиться від мережі 220 В - цього достатньо щоб нагріти літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько 23 кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 1130 мм, принцип управління - сенсорне.
Особливості:
• Встановлений в котлі термостат необхідний для контролю рівня нагріву;
• Полірована нержавіюча сталь, з якої складається котел легко і просто чиститься;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Універсальне застосування обладнання.
В комплекті:
• Котел харчоварильний індукційний SKVARA Si-К 1.10 - 220 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Розмір конфорки, мм: | 340х340 |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | індукційний |
| Матеріал конфорки: | склокераміка |
| Тип управління: | сенсорне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 10 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 660 |
| Висота, мм: | 1130 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skvara |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 10 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Ширина | 600 мм |