
141 383 ₴
Піч для піци HENDI 220399 газова - одне з основних теплових обладнань яке використовується для приготування класичної піци на професійної кухні піцерії. Піч для піци виробника HENDI це максимальна простота і зручність в роботі, проста конструкція і нескладне обслуговування і звичайно ж найкраща якість матеріалів.
Піч для піци HENDI 220399 з підключенням 220 вольт і потужністю 21.5 кВт, максимальна місткість піци - 6 штук, діаметром до 300 мм, що дозволить повністю впоратися з завданнями професійної кухні.
• Спеціальна геометрія нагрівальних елементів забезпечує рівномірний розподіл температури по всьому об'єму теплової камери;
• Температурний режим в печі 0…450 °С;
• Ізоляція з мінеральної вати;
• Дно камери вистелено шамотним каменем;
• Внутрішній розмір камери 620x920x150 мм.
В комплекті. Піч для піци HENDI 220399:
• Піч для піци газ;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішній розмір печі, мм: | 620*920*150 |
| Діаметр піци, мм: | 300 |
| Діапазон робочих температур, °C: | 0…+450 |
| Кількість камер: | 1 |
| Кількість піци, що випікається, шт: | 6 |
| Підсвічування камери: | є |
| Споживання газу, м3/год: | 2.275 |
| Тип управління: | механічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 21.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | газ |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1000 |
| Глибина, мм: | 1362 |
| Висота, мм: | 560 |
| Вага, кг: | 141 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Джерело живлення | Газ |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 21.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 560 мм |
| Вага | 141 кг |