
113 000 ₴
Піч для піци HENDI 220382 газова - теплове обладнання сектора HoReCa яке використовується для приготування піци на професійних кухнях піцерій, кафе і ресторанів. Піч для піци виробника HENDI це максимальна простота і зручність в роботі, простота конструкції агрегату і його тех. обслуговування і звичайно ж найкраща якість збірки матеріалів.
Піч для піци HENDI 220382 з підключенням 220 вольт і потужністю 16.1 кВт, максимальна місткість піци - 4 штук, діаметром до 300 мм, що дозволить повністю задовольнити потребу закладу для якого вона купувалася.
• Рівномірний розподіл температури по камері;
• Температурний режим в печі 0…450 °С;
• Ізоляція з мінеральної вати;
• Дно духовки вистелено шамотним каменем;
• Внутрішній розмір теплової камери 620x620x150 мм.
В комплекті. Піч для піци HENDI 220382:
• Піч для піци 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішній розмір печі, мм: | 620*620*150 |
| Діаметр піци, мм: | 300 |
| Діапазон робочих температур, °C: | 0…+450 |
| Кількість камер: | 1 |
| Кількість піци, що випікається, шт: | 4 |
| Підсвічування камери: | є |
| Споживання газу, м3/год: | 1.693 |
| Тип управління: | механічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 16.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | газ |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1000 |
| Глибина, мм: | 1062 |
| Висота, мм: | 560 |
| Вага, кг: | 112 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Джерело живлення | Газ |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 16.1 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 560 мм |
| Вага | 112 кг |