
25 954,80 ₴
Привід тендерайзера FROSTY TR8SH.
Без насадок-ножів.
1 швидкість.
Нержавіюча сталь.
Потужність, кВт 0.35
Тип підключення 220в
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 480x250x480
Вага, кг 14,3
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Виробник: | FROSTY |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 165 |
| Вага, кг: | 14,3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 0.35 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14.3 |