
32 198,40 ₴
Піч для піци Frosty HGD-202S призначена для якісної випічки свіжоприготовленої та замороженої піци.
Вони розроблені та побудовані для інтенсивної та безперервної експлуатації як у традиційних піцеріях, так і в підприємствах, що спеціалізуються на доставці піци.
Піч для піци Frosty HGD-202S також підходять для снек-барів, кафе та пабів.
Піч для піци Frosty HGD-202S відрізняється міцною конструкцією та надійністю в роботі, мають довгий термін експлуатації.
Технічні характеристики:
2 камери розміром 630х430х180 мм (вміщає 4 піци Ø30 см) зі склом та підсвічуванням.
4 термостата з діапазоном температур від 50°C до 300°C.
Окреме регулювання верхніми та нижніми ТЕНами.
Електромеханічне управління.
Робоча камера - стійка до високих температур сталь з алюмінієвим покриттям.
Фасад - нержавіюча сталь.
Корпус - нержавіюча сталь.
Технічні дані: 6.4 кВт / 230В.
Розміри (Д * Ш * В): 945мм x 650мм x 815 мм.
Вага: 109 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 945 мм |
| Висота | 815 мм |
| Вага | 109 кг |