
24 252 ₴
Ручна Фаршемішалка FROSTY FLN-25 призначена для перемішування різних видів фаршу (м'ясний, рибний) між собою та з додаванням спецій. Також на ньому можна зробити сирну масу з додаванням кураги, родзинок, джему та ін. ;">Технічні характеристики:
1 лопата
1 швидкість
Потужність, кВт 2.2
Напруга, В 220
Обсяг ванни, л 70
наповнюваність: 5-30 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 745x430x845
*з місильним органом
| Місткість, кг: | 30 |
| Матеріал виробу: | фарбована сталь |
| Об'єм ванни, л: | 70 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 745 |
| Глибина, мм: | 430 |
| Висота, мм: | 845 |
| Вага, кг: | 53 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса | 53 кг |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм робочої камери | 70 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 745 мм |