
84 994 ₴
Стіл для піци TEHMA СХ-СГ-2ДВ/2ЯЩ/3Б-700 -вид професійного холодильного обладнання, яке є практично незамінним вбудь-якому харчовому виробництві, яке пропонує своїм відвідувачам піцу. Зручнепоєднання такої незамінної робочої поверхні і холодильника - важлива перевагаданого типу обладнання, так як суттєво економить простір кухні, і час піцайоллона перенесення необхідних продуктів з окремо розташованих холодильників абоінших поверхонь.
Стіл для піци TEHMA СХ-СГ-2ДВ/2ЯЩ/3Б-700 має 2 двери + 2 ящика, зручну стільницю довжиною 1860 мм,яка постійно підтримується в прохолодному стані, що виключає прилипання тіста іробить роботу комфортною. Не високе споживання електроенергії 0.75 кВт зпідключенням 220В дозволить використовувати даний стіл в будь-яких умовах.Конструкція піццерійного столу дозволяє оснастити спеціальним обладнаннямневеликі професійні кухні. Стіл може використовуватися, як окремий елементхолодильного обладнання , так і вбудований в цільну технологічну лінію.
Особливості:
• Корпус виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304;
• Матеріал стільниці - граніт;
• Регулювання висоти за допомогою вкручування ніжок;
• Регулювання температури відбувається в діапазоні - +2…+8°C;
• Двері мають механізм самозакриття при відкритті менш ніж на 90°;
• Передбачена функція автоматичного розморожування;
• Простота і легкість догляду;
В комплекті Стіл для піци TEHMA СХ-СГ-2ДВ/2ЯЩ/3Б-700:
• Холодильний стіл для піци;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 дверки + 2 ящики |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | граніт |
| Наявність борту: | є |
| Об'єм, л: | 420 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1860 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tehma |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для піци |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1860 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість ящиків | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 420 л |