
66 248 ₴
Стіл для піци TEHMA СХ-СГ-2ДВ/3Б-700 -найбільш затребуване холодильне обладнання, яке найчастіше використовується вкухнях кафе, барів і ресторанів, які подають своїм гостям піцу. Поєднаннязручної робочої поверхні і холодильної камери - основна перевага даного типуобладнання, так як це означає його мультифункціональність.
Стіл для піци TEHMA СХ-СГ-2ДВ/3Б-700 має 2 двері, зручну робочу поверхню довжиною 1400 мм,яка має примусове охолодження, що виключає прилипання тіста і робить роботузручною. Середнє споживання електроенергії 0.55 кВт з підключенням 220Вдозволить використовувати даний стіл в будь-яких умовах. Будова холодильногостолу для піци дозволяє оснастити спеціальним обладнанням невеликі професійнікухні. Стіл може використовуватися, як окремий елемент , так і вбудований вцільну технологічну лінію.
Особливості:
• Корпус столу для піци виготовлений з нержавіючої сталі;
• Стільниця - граніт;
• Міцні ніжки з регулюванням висоти;
• Температурний режим - +4…+10°C;
• Самозакривні двері з доводчиком;
• Зручна ручка для відкривання дверей;
• Цільноутянута камера без зварних швів з округленими кутами для легкої чистки;
В комплекті Стіл для піци TEHMA СХ-СГ-2ДВ/3Б-700:
• Холодильний стіл для піци гастроємності в столешні;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 дверки |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | граніт |
| Наявність борту: | є |
| Об'єм, л: | 270 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1400 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tehma |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для піци |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 270 л |