
10 765 ₴
М'ясорубка LEONARDI MR 8-8I 1ph використовується для виготовлення фар ша, набивання ковбас, повторного подрібнення котлетної маси. М'ясорубки LEONARDI - це найкраще рішення для професійної кухні. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю збірки матеріалів, зручністю використання і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний двигун;
• Може перемолоти до 100 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - ;
• Габаритні розміри, мм: 460 х х 360;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка LEONARDI MR 8-8I 1ph:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка LEONARDI MR 8-8I 1ph:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. М'ясорубка не повинна працювати вхолосту!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи перестануть працювати, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Система ножів: | enterprise |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 460 |
| Глибина, мм: | 195 |
| Висота, мм: | 360 |
| Вага, кг: | 13 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leonardi |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 13 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Ширина | 460 мм |