


148 814,40 ₴
Морозильна шафа JUKA ND140М INOX - один з видів професійного холодильного обладнання, що найчастіше використовується на кухнях ресторанів, громадських харчування, їдалень, кафе і барів для тривалого зберігання продуктів, що швидко псуються. Морозильна камера JUKA (Україна) – оптимальне рішення для сектору HoReCa за співвідношенням ціна/якість. Але найголовніша перевага даного апарату – ndash; ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Морозильна шафа JUKA ND140М INOX об'ємом 1284 л на 10 полиці, з температурним режимом -12...-22℃. Низьке споживання електроенергії з підключенням 220В дозволить використовувати цю шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарату, розмір полиць або гастроємностей: .
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Компресор з оптимальною питомою потужністю для даного цінового сегмента;
• Оптимальний обсяг камери, що дозволить вам упакувати всі ваші продукти;
• Широкий діапазон температур для різних типів вмісту морозильної камери;
• Зручне розміщення продукції в камері завдяки стандартизованим полицям.
У комплекті:
• Морозильна шафа об'ємом 1284 л.
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Автовідтайка: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | -12°…-22° |
| Припустиме навантаження на полицю, кг: | 30 |
| Замок: | є |
| Кліматичний клас: | 7 |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 10 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Обсяг, л: | 1284 |
| Температура навколишнього середовища, °С: | +16...+35 |
| Температурний регулятор: | електронний |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 70 |
| Хладагент: | R404a/R452a |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1412 |
| Глибина, мм: | 892 |
| Висота, мм: | 2075 |
| Вага, кг: | 240 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2075 мм |
| Глибина | 892 мм |
| Ширина | 1412 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 10 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1284 л |