


141 435,60 ₴
Шафа морозильна JUKA ND140М - професійне холодильне обладнання, що знайшло своє застосування в кафе, їдальнях, ресторанах, закладахгромадського харчування і навіть магазинах для заморозки м'яса, риби, овочів іборошняних виробів. Морозильна камера JUKA (Україна) - найкраще рішення поспіввідношенню ціна/якість. Але найголовніша гідність даного апарату -ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію натривалий термін.
Холодильник здійснює заморозку м'яса, птиці, риби, овочів таінших продуктів в діапазоні: -12 ... -22℃. Шафа морозильна JUKA ND140М об'ємом1 284 л на 10 полки, з температурним режимом -12 ... -22℃. Низьке споживання електроенергіїз підключенням 220В дозволить використовувати дану шафу в будь-яких умовахзакладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарата -,розмір полиць або гастроемкостей:.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашомумагазині:
• Кращі в своєму сегменті показники потужності;
• Оптимальний обсяг камери, що дозволить вам упакувати всіваші продукти;
• Високі показники швидкості заморозки великих обсягівпродукції;
• Зручне розміщення вмісту камери завдяки стандартизованимполкам.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 1 284 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Авторозморожування: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | -12°…-22° |
| Допустиме навантаження на полицю, кг: | 30 |
| Замок: | є |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 10 |
| Кліматичний клас: | 7 |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Об'єм, л: | 1284 |
| Температура навколишнього середовища, °С: | +16...+36 |
| Температурний регулятор: | електронний |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 70 |
| Холодагент: | R404a/R452a |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1412 |
| Глибина, мм: | 892 |
| Висота, мм: | 2075 |
| Вага, кг: | 240 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2075 мм |
| Глибина | 892 мм |
| Ширина | 1412 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 10 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1284 л |