


78 586,80 ₴
Шафа морозильна JUKA ND70М - професійне обладнання, що знайшлосвоє застосування в кафе, їдальнях, ресторанах, закладах громадськогохарчування і навіть магазинах для тривалого зберігання швидкопсувних продуктів.Морозильна камера JUKA (Україна) - явний лідер на українському ринку в своємуціновому сегменті. Але найголовніше гідність даного апарату - ідеальнітемпературні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 8.5 кВт, яказабезпечує діапазон робочих температур камери ℃. Шафа морозильна JUKA ND70М об'ємом460 л на 5 полки, з температурним режимом ℃. Низьке споживання електроенергії8.5 з підключенням 220В дозволить використовувати дану шафув будь-яких умовахзакладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарата -,розмір полиць або гастроемкостей:.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашомумагазині:
• Кращі в своєму сегменті показники потужності;
• Відносно невеликі габарити при солідному обсязі камери;
• Заморожування великих обсягів продукції за лічені години ітривале збереження її смакових якостей;
• Стандартизовані полки, здатні зручно розмістити поміщене вних вміст.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 460 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Авторозморожування: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | -12°…-22° |
| Допустиме навантаження на полицю, кг: | 30 |
| Замок: | є |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 5 |
| Кліматичний клас: | 7 |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Об'єм, л: | 460 |
| Температура навколишнього середовища, °С: | +16...+36 |
| Температурний регулятор: | електронний |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 70 |
| Холодагент: | R404a/R452a |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 8.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 890 |
| Висота, мм: | 2070 |
| Вага, кг: | 121 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 8.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 121 кг |
| Висота | 2070 мм |
| Глибина | 890 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 460 л |