
37 493 ₴
Тістоміс HOSTEK MIXA30 необхідне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, піцеріях, ресторанах, столових і кафе. Тістоміс призначений для замісу дріжджового тіста для таких продуктів як піца, булочки, пиріжки, хліб і т.п. Серед величезного вибору тістомісильних машин, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники HOSTEK (Італія) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси HOSTEK - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс HOSTEK MIXA30 укомплектований діжею на л вмісту. Вихід тіста становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс HOSTEK MIXA30 дуже легко миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 32 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 424 |
| Ширина, мм: | 735 |
| Висота, мм: | 805 |
| Вага, кг: | 86.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.16 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 32 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 86.6 кг |
| Висота | 805 мм |
| Ширина | 424 мм |