
31 211 ₴
Тістоміс HOSTEK MIXA20 важливе обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс призначене для приготування різних видів тіста. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку тістомісильники HOSTEK (Італія) користуються попитом у кухарів. Тістоміси HOSTEK - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс HOSTEK MIXA20 укомплектований діжею на л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 17 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс HOSTEK MIXA20 миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 17 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 385 |
| Ширина, мм: | 670 |
| Висота, мм: | 725 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 17 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.16 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 725 мм |
| Ширина | 385 мм |