
29 921 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM 10 необхідне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, піцеріях, ресторанах, столових і кафе. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед великого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники Alimacchine (Італія) користуються попитом у більшості кухарів. Тістоміси Alimacchine - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс ALIMACCHINE SM 10 укомплектований діжею на л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 8 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM 10 легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 12 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 8 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 305 |
| Глибина, мм: | 590 |
| Висота, мм: | 590 |
| Вага, кг: | 69 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 8 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.16 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 12 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 кг |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 305 мм |