


9 958,80 ₴
Міксер для молочних коктейлів SIRMAN SIRIO 1 CE -призначений для приготування молочних коктейлів різної консистенції. Даниймолочний міксер як правило знайшов своє застосування в невеликих барах, кафе,ресторанах, торгових і розважальних центрах, готелях, аеропортах точкахшвидкого харчування. Простий і потужний, в корпусі - алюміній, він приготує 1склянки кращого молочного або іншого коктейлю.
Міксер для молочного коктейлю виробника SIRMAN (Італія) згабаритами 150x195x485мм, має потужність 0,12 кВт / 220В, 1 швидкості змаксимальною кількістю оборотів в хвилину - 14000. Обсяг 1-го склянки 1.6л, аматеріал - нержавіюча сталь.
•Продуктивність. На одну порцію коктейлю піде всього хвилина, а з огляду напродуктивність міксера, можна швидко обслужити відразу багато бажаючих;
• Легкістьексплуатації. Робочі елементи легко знімаються для миття, які при бажанні можназдійснювати в посудомийній машині;
• Стійкість.Міксер постачений липучками на ніжках, що дозволяє надійно зафіксувати його наробочій поверхні;
• Надійністьі довговічність. Завдяки вибору матеріалів виробник гарантує тривалу роботу безвсяких проблем;
В комплекті:
• Міксер для молочних коктейлів;
• Стакан нержавіюча сталь - 1;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість постів: | 1 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм склянки, л: | 1.6 |
| Швидкість, об/хв: | 14000 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.12 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Матеріал склянки: | нержавіюча сталь |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 195 |
| Глибина, мм: | 150 |
| Висота, мм: | 485 |
| Вага, кг: | 4.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 485 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний режим | Да |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 0.12 Вт |
| Режим Турбо | Да |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |