


145 908 ₴
Автоматична кавомашина Nuova Simonelli Appia Life 2 Gr V зпідключенням до водопроводу призначена для приготування кави еспресо такапучіно. Оснащена двома високими термокомпенсованими групами, економайзером,краном для подачі гарячої води та двома паровими кранами з нержавіючої сталі ізсистемою PUSH&PULL. Бойлер виготовлений із міді з теплоізоляцією DrytexThermal, що дозволяє суттєво знизити витрати на електроенергію. Основа та бічніпанелі виконані з ABS-пластику (на вибір пропонуються три кольори – чорний,перлинний та червоний), задня панель зі вставкою зі сталі, робоча поверхня – знержавіючої сталі.
Ця модель рекомендується для професійного застосування напідприємствах громадського харчування з великою кількістю відвідувачів,наприклад, у кафе та ресторанах (як з контактною, так і з неконтактною барноюстійкою) або спеціалізованих кав'ярнях.
Ключові особливості:
Комплектація:
| Кількість постів: | 2 |
| Капучінатор: | є |
| Матеріал виробу: | метал, пластик |
| Об'єм бойлера, л: | 11 |
| Підігрів: | є |
| Помпа для подачі води і пару: | є |
| Тип кави: | мелений |
| Тип підключення: | до водопроводу |
| Тип управління: | автомат |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 784 |
| Ширина, мм: | 544 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 54 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuova Simonelli |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 0.16 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Додаткові характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал кавника | метал |
| Матеріал ріжка | метал |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 544 мм |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |