

121 928 ₴
Апарат шокової заморозки TEFCOLD BLC5-P - особливий видхолодильного обладнання, яке призначається для швидкої заморозки сирих або продуктів, що пройшли попередню теплову обробку, при якому максимально зберігаютьсявсі харчові і смакові властивості. Так само використовуючи апарат шоковоїзаморозки практично повністю виключається втрата ваги, висихання, окислення ірозвиток бактерій. Дане обладнання використовується практично на всіхпідприємствах громадського харчування.
Шокова заморозка TEFCOLD (Данія) на 5 рівнів 600х400 (GN1/1). Температура охолодження до +3 із вхідною температурою продукту +70 зацикл може охолодити 18 кг. Температура заморозки до -18 з вхідною температурою+70 за цикл заморозить кг. Температура навколишнього середовища, не повиннаперевищувати + 35 ° С з відносною вологістю 65%. Відстань між направляючими мм.
Переваги використання шокової заморозки:
• Висока якість готового продукту і гігієнічність йогоприготування;
• Значна економія часу на приготування продуктів;
• Значне зменшення втрат ваги продуктів;
• Максмальное кількість охолоджуваних продуктів за один цикл - 18кг;
• Шар теплоізоляційного матеріалу - 60 мм - для підтримкиоптмальной температури всередині шафи;
• Більш тривале зберігання (зберігаються від 3 до 12місяців);
В комплекті:
• Апарат шокової заморозки TEFCOLD BLC5-P 220 вольт;
• Дод. комплектація - щуп для визначення внутрішньоїтемператури продукту;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
• + БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
| Заморожування до -18 °С за 240 хв, кг: | 14 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість рівнів: | 5 |
| Кліматичний клас: | 4 |
| Об'єм камери, л: | 100 |
| Охолодження до + 3 °С за 90 хв, кг: | 18 |
| Розмір гастроємності, мм: | 600х400 (GN 1/1) |
| Термощуп: | є |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип розморожування: | автоматичне |
| Холодагент: | R290 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 815 |
| Висота, мм: | 995 |
| Вага, кг: | 120 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Шафа шокової заморозки та/або охолодження |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.3 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Висота | 995 мм |
| Глибина | 815 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 100 л |