


82 350 ₴
Шафа морозильна TEFCOLD RF710-P н / с - один з видівпрофесійного холодильного устаткування, що найбільш часто використовується накухнях ресторанів, закладів громадського харчування, їдальнях, кафе і барів длязаморозки великих обсягів продуктів. Морозильна камера TEFCOLD (Данія) - це,безперечно, надійність і тривалий термін служби, а головне впевненість в повному заморожуванні продукції. Але найголовніша гідність даногоапарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукціюна тривалий термін.
Шафа морозильна TEFCOLD RF710-P н / с об'ємом 597 л на полиці, зтемпературним режимом -18 ... -24 ℃. Низьке споживання електроенергії0.65 кВт з підключенням 220В дозволить використовувати дану шафу в будь-яких умовахзакладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарата -,розмір полиць або гастроемкостей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашомумагазині:
• Кращі в своєму сегменті показники потужності;
• Оптимальний обсяг камери, що дозволить вам упакувати всіваші продукти;
• Широкий діапазон температур для різних типів вмістуморозильної камери;
• Стандартизовані полки, здатні зручно розмістити поміщений вних вміст.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 597 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Авторозморожування: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°…-24° |
| Замок: | є |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Кліматичний клас: | 4 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 597 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | вентильований |
| Холодагент: | R290 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 740 |
| Глибина, мм: | 850 |
| Висота, мм: | 2010 |
| Вага, кг: | 148 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.65 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 148 кг |
| Висота | 2010 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 597 л |