


26 063 ₴
Шафа морозильна TEFCOLD UF200-I - вид професійного обладнання, щонайбільш часто використовується на кухнях ресторанів, закладів громадськогохарчування, їдальнях, кафе і барів для тривалого зберігання продуктів.Морозильна камера TEFCOLD (Данія) - визнаний лідер у своєму ціновому сегменті.Але найголовніша гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, щодозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Шафа морозильна TEFCOLD UF200-I об'ємом120 л на полиці, з температурним режимом -10…-24℃. Низьке споживання електроенергії0.1 з підключенням 220В дозволить використовувати дану шафу в будь-яких умовахзакладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарата -,розмір полиць або гастроемкостей:.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашомумагазині:
• Продуктивний компресор з оптимальною потужністю для даногоцінового сегмента;
• Оптимальний обсяг камери, що дозволить вам упакувати всіваші продукти;
• Високі показники швидкості заморозки великих обсягівпродукції;
• Зручне розміщення вмісту камери завдяки стандартизованимполкам.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 120 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -10°…-24° |
| Замок: | є |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Кліматичний клас: | 4 |
| Колір: | білий |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Об'єм, л: | 120 |
| Розморожування: | ручне |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | статичний |
| Холодагент: | R600a |
| Підсвітка: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 47 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 120 л |