

57 093 ₴
Шафа морозильна TEFCOLD UF600-I - вид професійного обладнання, щочасто використовується в секторі HoReCa для тривалого зберігання риби, овочів,борошняних виробів і м'яса. Морозильна камера TEFCOLD (Данія) - найкращерішення по співвідношенню ціна / якість. Але найголовніша гідність даногоапарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукціюна тривалий термін.
Шафа морозильна TEFCOLD UF600-I об'ємом 555 л на полиці, зтемпературним режимом -10…-24℃. Низьке споживання електроенергії 0.19 з підключенням220В дозволить використовувати дану шафу в будь-яких умовах закладівгромадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарата -, розмір полиць або гастроемкостей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Потужний компресор в своєму ціновому сегменті;
• Оптимальний обсяг камери, що дозволить вам упакувати всіваші продукти;
• Широкий діапазон температур для різних типів вмістуморозильної камери;
• Стандартизовані полки, здатні зручно розмістити поміщене вних вміст.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 555 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -10°…-24° |
| Замок: | є |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 7 |
| Колір: | білий |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Об'єм, л: | 555 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | ручне |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | статичний |
| Холодагент: | R600a |
| Підсвітка: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.19 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 777 |
| Глибина, мм: | 750 |
| Висота, мм: | 1900 |
| Вага, кг: | 107 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.19 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 107 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Ширина | 777 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 7 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 555 л |