
52 126 ₴
Холодильник для вина TEFCOLD TFW265-2 FRAMELESS місткістю 110 пляшок - обладнання, яке самим максимальним чином створює оптимальні умови для зберігання і дозрівання напою. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це вишуканий напій, смакові якості якого багато в чому залежать від умов, в яких воно зберігається.
Холодильник для вина TEFCOLD може успішно експлуатуватися на барних стійках, в кав'ярнях, готельних номерах, в домашніх умовах. Пляшки в холодильнику зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 2 (температурний режим +5 ...+18/+10...+1°С).
Ви можете купити винний холодильник, що ідеально підходить не тільки під функціональність вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони на які важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в холодильник для вина, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Авторозморожування: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | +5° ...+18° / +10°...+18° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість зон охолодження: | 2 |
| Кількість полиць: | 10 |
| Кліматичний клас: | 4 |
| Місткість пляшок: | 110 |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Об'єм, л: | 270 |
| Тип дверей: | скляні навстіжні |
| Холодагент: | R600a |
| Підсвітка: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 677 |
| Висота, мм: | 1390 |
| Вага, кг: | 89 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Місткість | 110 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 270 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 89 кг |
| Висота | 1390 мм |
| Глибина | 677 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |