
198 092,40 ₴
Морозильна шафа TECNODOM AF14PKPLUSMBT - один з видів професійного холодильного обладнання що дуже часто використовується в закладах громадського харчування для тривалого зберігання риби, овочів, борошняних виробів і м'яса. Морозильна камера TECNODOM (Італія) - явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті. Але найголовніше гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.16 кВт, яка забезпечує діапазон робочих температур камери -18...-22 ℃. Морозильна шафа TECNODOM AF14PKPLUSMBT об'ємом 1400 л на 6 полки, з температурним режимом -18...-22 ℃. Низьке споживання електроенергії 0.16 з підключенням 220В дозволить використовувати даний шафа в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Кращі у своєму сегменті показники потужності;
• Ідеальний місткий простір для зберігання великої кількості м'яса, риби, птиці та овочів;
• Замороження великих обсягів продукції за лічені години й тривале збереження її смакових якостей;
• Стандартизовані полиці, здатні зручно розмістити увесь вміст.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 1400 л.;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішнє оздоблення: | нержавіюча сталь |
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...-22° |
| Замок: | є |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 1400 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Холодагент: | R452a |
| Підсвітка: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.7 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1420 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 2100 |
| Вага, кг: | 160 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnodom |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.7 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1420 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Вага | 160 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
| Основні | |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість полиць | 6 |