
Відправка з 16 травня 202693 447,60 ₴
Морозильна шафа REEDNEE GN1410BT - вид професійного обладнання що знайшло своє застосування в кафе, їдальнях, ресторанах, закладах громадського харчування і навіть магазинах для тривалого зберігання продуктів. Морозильна камера REEDNEE (Китай) - визнаний лідер у своєму ціновому сегменті. Але найголовніше гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.16 кВт, яка здійснює заморозку м'яса, птиці, риби, овочів та інших продуктів в діапазоні: -18...-22 ℃. Морозильна шафа REEDNEE GN1410BT об'ємом 1325 л на 6 полки, з температурним режимом -18...-22 ℃. Низьке споживання електроенергії 0.16 з підключенням 220В дозволить використовувати даний шафа в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Найпотужніший компресор у своєму ціновому сегменті ;
• Оптимальний обсяг камери, що дозволить вам запакувати всі ваші продукти;
• Замороження великих обсягів продукції за лічені години й тривале збереження її смакових якостей;
• Стандартизовані полиці, здатні зручно розмістити увесь вміст.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 1325 л.;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішнє оздоблення: | нержавіюча сталь |
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...-22° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 1325 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Холодагент: | R404a |
| Підсвітка: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1480 |
| Глибина, мм: | 830 |
| Висота, мм: | 2010 |
| Вага, кг: | 208 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2010 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Ширина | 1480 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1325 л |