
170 950,80 ₴
Морозильна шафа GEMM EFB01 - вид професійного обладнання що найбільш часто використовується на кухнях ресторанів,громадського харчування, їдальнях, кафе і барів для тривалого зберігання продуктів. Морозильна камера GEMM (Італія) - краще рішення по співвідношенню ціна/якість. Але найголовніше гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.16 кВт, яка здійснює заморозку м'яса, птиці, риби, овочів та інших продуктів в діапазоні: -18...-21 ℃. Морозильна шафа GEMM EFB01 об'ємом 700 л на 3 полки, з температурним режимом -18...-21 ℃. Низьке споживання електроенергії 0.16 з підключенням 220В дозволить використовувати даний шафа в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Компресор з оптимальною питомою потужністю для даного цінового сегмента;
• Порівняно невеликі габарити при солідному обсязі камери;
• Високі показники швидкості заморозки великих обсягів продукції;
• Зручне розміщення вмісту камери завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 700 л.;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішнє оздоблення: | нержавіюча сталь |
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...-21° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 700 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Холодагент: | R452a |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 720 |
| Глибина, мм: | 790 |
| Висота, мм: | 2050 |
| Вага, кг: | 125 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemm |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.8 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 кг |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 790 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 700 л |