
264 759,60 ₴
Морозильна шафа GEMM ARG41 - професійне обладнання що часто використовується в секторі HoReCa для збереження свіжості продуктів на кілька днів, а то і місяців. Морозильна камера GEMM (Італія) - визнаний лідер у своєму ціновому сегменті. Але найголовніше гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.16 кВт, яка дозволяє заморозити продукти в діапазоні: -10...-25 ℃. Морозильна шафа GEMM ARG41 об'ємом 900 л на 5 полки, з температурним режимом -10...-25 ℃. Низьке споживання електроенергії 0.16 з підключенням 220В дозволить використовувати даний шафа в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: .
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Компресор з оптимальною питомою потужністю для даного цінового сегмента;
• Порівняно невеликі габарити при солідному обсязі камери;
• Замороження великих обсягів продукції за лічені години й тривале збереження її смакових якостей;
• Зручне розміщення вмісту камери завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 900 л.;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішнє оздоблення: | нержавіюча сталь |
| Діапазон робочих температур, °C: | -10°...-25° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 5 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 900 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Холодагент: | R452a |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 780 |
| Глибина, мм: | 1080 |
| Висота, мм: | 2110 |
| Вага, кг: | 186 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemm |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 186 кг |
| Висота | 2110 мм |
| Глибина | 1080 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 900 л |