
172 860 ₴
Морозильна шафа FORCOLD G-GN1410BT-FC NC - вид професійного обладнання що часто використовується на професійних кухнях для збереження свіжості продуктів на кілька днів, а то і місяців. Морозильна камера FORCOLD (Італія) - оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість. Але найголовніше гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.16 кВт, яка забезпечує діапазон робочих температур камери -18...-22 ℃. Морозильна шафа FORCOLD G-GN1410BT-FC NC об'ємом 1300 л на 6 полки, з температурним режимом -18...-22 ℃. Низьке споживання електроенергії 0.16 з підключенням 220В дозволить використовувати даний шафа в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: 60 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: .
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Найпотужніший компресор у своєму ціновому сегменті ;
• Ідеальний місткий простір для зберігання великої кількості м'яса, риби, птиці та овочів;
• Високі показники швидкості заморозки великих обсягів продукції;
• Стандартизовані полиці, здатні зручно розмістити увесь вміст.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 1300 л.;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішнє оздоблення: | нержавіюча сталь |
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...-22° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 1300 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Холодагент: | R290 |
| Підсвітка: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1480 |
| Глибина, мм: | 830 |
| Висота, мм: | 2010 |
| Вага, кг: | 208 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forcold |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.8 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1480 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1300 л |
| Основні | |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість полиць | 6 |