
89 474,40 ₴
Тістоміс PIZZA GROUP IFMI22 електромеханічне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, піцеріях, ресторанах, столових і кафе. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники PIZZA GROUP (Італія) користуються заслуженим попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси PIZZA GROUP - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс PIZZA GROUP IFMI22 укомплектований діжею на л вмісту. Вихід тіста становить 18 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс PIZZA GROUP IFMI22 миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Діаметр чаші, мм: | 360 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Матеріал чаші: | нержавіюча сталь |
| Об'єм діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 18 |
| Продуктивність, кг/год: | 70 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.9 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 400 |
| Ширина, мм: | 690 |
| Висота, мм: | 630 |
| Вага, кг: | 82 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pizza Group |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 18 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Продуктивність | 70 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 кг |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 400 мм |