
76 264,80 ₴
Тістоміс FIMAR 18SN2V (380) WHEELS електромеханічне обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, піцерії, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Тістоміс призначене для приготування різних видів тіста. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники FIMAR (Італія) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси FIMAR - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс FIMAR 18SN2V (380) WHEELS оснащений діжею на л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 18 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс FIMAR 18SN2V (380) WHEELS дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 18 |
| Продуктивність, кг/год: | 54 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 670 |
| Ширина, мм: | 390 |
| Висота, мм: | 920 |
| Вага, кг: | 59 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 18 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Продуктивність | 54 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 390 мм |