
55 483 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM20FT2VTX WHEELS + GRIDDED GUARD важливе обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, піцерії, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Тістоміс призначений для замішування тіста з різною основою і консистенцією для випічки хлібобулочних або кондитерських виробів. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники Alimacchine (Італія) користуються великим попитом у більшості кухарів. Тістоміси Alimacchine - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс ALIMACCHINE SM20FT2VTX WHEELS + GRIDDED GUARD оснащений діжею на л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 17 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM20FT2VTX WHEELS + GRIDDED GUARD дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 17 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Комплектація: | сітчаста решітка і комплект з 4 коліс без гальм |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 385 |
| Ширина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 660 |
| Вага, кг: | 69 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 17 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 кг |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 385 мм |