
18 672 ₴
Слайсер RGV LUSSO 22GL NC - обладнання, що що дуже часто використовується в закладах громадського харчування, магазинах для нарізки гастрономії (ковбаси, рулетів, шинки, копченої риби, хліба, сирів і т .п.). Слайсер RGV явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті.
Дана скиборізка має міцний 220 мм ніж, який максимально точно нарізає продукти на рівні скибочки від 1 до 17 мм, корпус апарата - , заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Матеріал ножа: | хромована сталь |
| Товщина нарізки, мм: | 1…17 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.12 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 545 |
| Висота, мм: | 410 |
| Вага, кг: | 14 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RGV |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.12 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточувальний пристрій | Так |