
258 000 ₴
Льодогенератор BREMA G510AHC являє собою професійний апарат для автоматичного виробництва багатьох різновидів льоду , що часто використовується на професійній кухні закладів громадського харчування. Купити льодогенератор BREMA - це найкраще рішення на сьогодні за співвідношенням ціна/якість.
Даний професійний льодогенератор, призначений для виготовлення харчового льоду форми - гранульований. Його потужність - 0.16 кВт. Об'єм бункера - кг. Льодогенератор BREMA G510AHC має тип підключення - від водопроводу і повітряне охолодження. За добу обладнання виробляє кг льоду. Матеріал виготовлення корпусу - . Обладнання розраховане на дуже інтенсивну експлуатацію.
Принцип роботи: вода під тиском подається на випарник і поступово намерзає на його гранях. Після певного проміжку часу подається гаряча пара після чого кубики або пірамідки відмерзають від форм. Якщо це Льодогенератор лускатого або гранульованого льоду, то там формування відбувається за допомогою ножів. Лід, що вийшов накопичується в спеціальному бункері.
В комплекті. Льодогенератор BREMA G510AHC:| Продуктивність, кг/добу: | до 510 |
| Температура льоду, °С: | +0.05 |
| Тип бункера: | окремостоячий |
| Тип льоду: | гранульований |
| Тип охолодження: | повітряне |
| Тип підключення льодогенератора: | від водопроводу |
| Тип холодильного агрегату: | вбудований |
| Холодагент: | R290 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.7 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 560 |
| Глибина, мм: | 569 |
| Висота, мм: | 695 |
| Вага, кг: | 102 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brema |
| Країна виробник | Італія |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Да |
| Тип керування | Електронне |
| Номінальна споживана потужність | 1.7 кВт |
| Максимальна продуктивність | 510 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 695 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Вага | 102 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |