
65 325,60 ₴
Бліксер ROBOT COUPE R3-1500 (220) типу - кутер/блендер - професійне електромеханічне обладнання, яке використовується в багатьох закладах громадського харчування, починаючи від різного роду столових і закінчуючи великими ресторанами для швидкого приготування фаршу, емульсій, збитих вершків, розмелювання і замішування тіста. За допомогою бліксера ви легко приготуєте різні паштети, соуси, овочеве або фруктове пюре, швидко зіб’єте крем, білки та вершки. Основне призначення бліксера - подрібнення компонентів, що входять до складу ковбас (ліверних, варених, напівкопчених і ін.), а також сардельок і сосисок. Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більша швидкість - дрібніше подрібнення. Швидкість обертання ножів бліксера, навіть в бюджетному сегменті - близько 3000 об/хв., яка на порядок вища швидкості обертання тих же Кутерів, які при подібних габаритах мають показники в 1500 об/хв.
Особливості:
• Ефективно працює при заповненні чаші на ⅔ - у Кутеров цей показник дорівнює ⅓;
• Ножі в чаші встановлені досить низько, щоб можна було готувати і невеликі порції;
• Корпус - нержавіюча сталь;
• Потужний двигун здатний безперервно працювати протягом декількох десятків хвилин;
• Інтуїтивна і зручна панель управління;
• Гумові ніжки перешкоджають ковзанню і міцно утримують апарат на поверхні;
• Обсяг чаші 3.7 літра;
• Швидкість роботи ножів об / хв;
В комплекті:
• Бліксер 3.7 л;
• Дод. комплектація простий ніж з двома лезами;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - продуктивний кухонний інструмент, призначений для продуктивного дріблення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними рубати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, розташування яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Здатний працювати при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - обладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 3.7 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Режим пульсації: | є |
| Тип: | кутер/блендер |
| Швидкість, об/хв: | 1500 |
| Комплектація: | простий ніж з двома лезами |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 210 |
| Глибина, мм: | 320 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Куттер |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.65 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип керування | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |