
9 999 ₴
Планетарний міксер KENWOOD KHC 29.P0 SI Prospero Plus електромеханічне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських, на професійних кухнях ресторанів і кафетеріїв. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 4,3 літр. Серед величезного асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання міксери KENWOOD (Китай) користуються попитом у кухарів. Планетарний міксер KENWOOD - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер KENWOOD KHC 29.P0 SI Prospero Plus миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.
| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Колір: | сріблястий |
| Об'єм діжі, л: | 4,3 |
| Комплектація: | к-подібна насадка, гак для тіста, вінчик, м'ясорубка, цитрус-прес, фуд-процесор, соковижималка, блендер |
| Гарантійний термін: | 24 місяці |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 325 |
| Глибина, мм: | 250 |
| Висота, мм: | 292 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 4.3 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 292 мм |
| Ширина | 325 мм |