
157 999,20 ₴
Бліксер ROBOT COUPE Blixer 5G типу - - професійне обладнання, яке використовується в ресторанах, супермаркетах, їдальнях, ковбасних, кондитерських цехах для виконання подрібнення продуктів різного ступеня жорсткості, перемішування тіста, подрібнення зелені, перемелювання твердих продуктів. За допомогою бліксера можна швидко роздрібнити цибулю, часник, помідори і перець в будь-які розміри шматків. Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більша швидкість - дрібніше подрібнення. Професійний бліксер складається з чаші і, власне, ріжучої частини. У чаші є декілька різних за формою ножів з невеликими зубчиками, що дозволяють ще більш ефективно подрібнювати продукт на дрібні фракції.
Особливості:
• Ефективно працює при заповненні чаші на ⅔ - у Кутеров цей показник дорівнює ⅓;
• Ножі в чаші розміщені низько, щоб можна було готувати і маленькі порції;
• Корпус - пластик;
• Високоефективний мотор дозволяє збільшити тривалість роботи;
• Електромеханічна вологонепроникна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзних ніжках;
• Обсяг чаші літра;
• Робота ножів на швидкості об / хв;
В комплекті:
• Бліксер л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - продуктивний кухонний інструмент, призначений для продуктивного подрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується довгими і середніми ножами з зубчиками, здатними рубати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, розташування яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші на 60%, ідеальний для виробництва майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 1.6 |
| Режим пульсації: | є |
| Швидкість, об/хв: | 1500/3000 |
| Тип підключення: | електричний |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Глибина, мм: | 340 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 21.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Куттер |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |