
26 006,40 ₴
Су-від (Sous Vide) SIRMAN SOFTCOOKER SR GN2/3 дозволяє готувати м'ясо, рибу, птицю, овочі та фрукти з мінімальною втратою соків та корисних речовин. Все більше шеф-кухарів віддають перевагу саме су-відам, так як при готуванні, наприклад, риби, корисний риб'ячий жир не витікає з плоті, тобто продукт не пересихає та залишається соковитим та ніжним. У випадку з м'ясом, при багатогодинній взаємодії з відносно високою сполучні тканини розчиняються не порушуючи цілісної структури плоті - погодьтеся, такого ефекту неможливо досягти в духовій шафі, печі або на грилі.
Шеф-кухарі закладів зі світовим ім'ям вибирають су-від ще й тому що, він бере на себе оптимізацію процесів на кухні - продукти в ньому фізично не можуть пересохнути або зіпсуватися в процесі приготування. Кожен су-від оснащується таймером, який дозволяє разово включити час вимикання та зайнятися іншими стравами - через деякий час вода припинить нагріватися, а занурені в нього продукти будуть спокійно чекати поки їх звідти не заберуть. Ні для кого не секрет, що продукти для су-віду не потребують обробки та маринування - пакет, в якому знаходиться страва дозволить розкритися мінімумі спецій.
Су-віди споживають набагато менше електроенергії, ніж плити або духовки. Споживана потужність пристрою всього 1.15 кВт., що дозволить нагріти обсяг рідини в 19 літрів до температури 24-99 ℃ та буде підтримувати її протягом декількох годин. Технологія приготування страв на низьких температурах підходить не тільки для доведення продуктів до готовності, але також застосовується та для тривалого їх зберігання без заморожування. Матеріал корпусу: - популярне рішення для тривалої служби су-віду на кухні будь-якого типу, площі та завантаженості.
Таблиця температур зберігання продуктів технології SOUS VIDE:
• риба - 4-6 днів;
• яловичина - 25-30 днів;
• телятина - 25-30 днів;
• свинина - 15-18 днів;
• м'ясо птиці - 10-18 днів;
• овочі - до 45 днів.
В комплекті:
• Су-від (Sous Vide) SIRMAN SOFTCOOKER SR GN2/3 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | 24-99 |
| Об'єм робочий, л: | 19 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 300 |
| Вага, кг: | 5.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 19 л |
| Споживана потужність | 1.15 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Апарат Су-вид |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 400 мм |