
31 579,20 ₴
Су-від (Sous Vide) SIRMAN SOFTCOOKER SR GN1/1 дозволяє готувати продукти з мінімальною втратою соків та корисних речовин. Все більше професіоналів віддають перевагу саме су-відам, так як при готуванні, наприклад, риби, корисний риб'ячий жир не витікає з плоті, тобто продукт не пересихає та залишається соковитим та ніжним. У випадку з м'ясом, при багатогодинній взаємодії з відносно високою сполучні тканини розчиняються не порушуючи цілісної структури плоті - погодьтеся, такого ефекту неможливо досягти в духовій шафі, печі або на грилі.
Професійні кухарі вибирають су-від ще й тому що, він допомагає оптимізувати процеси на кухні - продукти в ньому фізично не можуть пересохнути або зіпсуватися в процесі приготування. Кожен су-від оснащується таймером, який дає змогу разово включити час вимикання та забути про страву - через деякий час нагрів води припиниться, а занурені в нього продукти будуть спокійно чекати поки їх звідти не заберуть. Ні для кого не секрет, що продукти для су-віду практично не потрібно обробляти або маринувати - пакет, в якому знаходиться страва дозволить розкритися мінімумі спецій.
Су-віди споживають набагато менше електроенергії, ніж плити або духовки. Споживана потужність пристрою всього 1.7кВт., що дозволить нагріти обсяг рідини в 29 літрів до температури 24-99 ℃ та буде підтримувати її протягом декількох годин. Дана технологія підходить не тільки для доведення продуктів до готовності, але також застосовується та для тривалого їх зберігання без заморожування. Матеріал корпусу: - ідеальне рішення для тривалої служби су-віду на кухні будь-якого типу, площі та завантаженості.
Таблиця температур зберігання продуктів технології SOUS VIDE:
• риба - 4-6 днів;
• яловичина - 25-30 днів;
• телятина - 25-30 днів;
• свинина - 15-18 днів;
• м'ясо птиці - 10-18 днів;
• овочі - до 45 днів.
В комплекті:
• Су-від (Sous Vide) SIRMAN SOFTCOOKER SR GN1/1 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | 24-99 |
| Об'єм робочий, л: | 29 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.7 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 575 |
| Глибина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 300 |
| Вага, кг: | 16.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 2.9 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 370 мм |
| Призначення | Професійна |
| Споживана потужність | 1.7 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип прибора | Апарат Су-від |
| Тип керування | Електронне |