

24 400 ₴
Сокоохолоджувач RAUDER JMAGIC-50CH на 1 ємність 50л. Розроблено для охолодження всіх видів негазованих напоїв став просто незамінний в переважній більшості кафе, барів, ресторанів і сфері фаст-фуд. Простий і зручний диспенсер для соків RAUDER має міцний корпус виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, а матеріал виготовлення бака - полікарбонат. Даний апарат має електронний тип підключення який дозволяє підтримувати напої в необхідному +7…+12°С температурному режимі довгий час.
Особливості:
• Можливість нагріву рідини до +52…+58°С;
• Простота складання і обслуговування;
• Спосіб перемішування - весло, активаторний насос;
• Апарат розрахований на цілодобове використання;
• Можливість точного контролю порційного розливу;
В комплекті:
• Сокоохолоджувач RAUDER JMAGIC-50CH;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ємностей: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал колби: | полікарбонат |
| Об'єм однієї ємності, л: | 50 |
| Спосіб перемішування: | весло, активаторний насос |
| Температура нагріву напою, °С: | +52…+58 |
| Температура охолодження напою, °С: | +7…+12 |
| Тип підключення: | електронний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 520 |
| Глибина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 735 |
| Вага, кг: | 25 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 735 мм |
| Ширина | 520 мм |