
48 194,40 ₴
Тістоміс FROSTY HTD20B важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, піцерії, їдальні, кафе. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники FROSTY (Італія) користуються великим попитом у більшості кухарів. Тістоміси FROSTY - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс FROSTY HTD20B оснащений діжею на 20 л вмісту. Вихід тіста становить 12 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс FROSTY HTD20B миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 12 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 11/16 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 103/156 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 750 |
| Висота, мм: | 730 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 12 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 156 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 400 мм |