
4 510 ₴
Планетарний міксер SUHINI SH-SM6.8GR важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується в кафе, барі, ресторані, пекарні, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Міксер планетарний використовують для замісу різного тіста, сиру і фаршу, а також для збивання кремів, мусів і приготування пюре, соусів та коктейлів загальним обсягом 6 літр. Серед великого вибору міксерів планетарного типу, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання міксери SUHINI (Китай) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Планетарний міксер SUHINI - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер SUHINI SH-SM6.8GR дуже легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 8 |
| Колір: | сріблястий |
| Об'єм діжі, л: | 6 |
| Комплектація: | вінчик суцільнометалевий, гак, бітер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 422 |
| Глибина, мм: | 302 |
| Висота, мм: | 405 |
| Вага, кг: | 7.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suhini |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 6 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 422 мм |