
21 052,80 ₴
Слайсер FROSTY HBS-275 - вид професійного обладнання, що часто використовується в секторі HoReCa для нарізки ковбас, м'яса, овочів, сиру на рівні шматочки/скибочки. Слайсер FROSTY явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті.
Дана скиборізка має міцний 275 мм ніж, який без проблем нарізає продукт на красиві, рівні скибочки 0…15 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 530 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 17 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 530 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |