

6 236 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш GOODFOOD CD200 Premium вагою 13.9 кг - це робить пристрій максимально мобільним та універсальним. В якості нагрівача чафіндіша використовується керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. В чафіндіш ви можете використовувати відро гастроємності.
Особливості:
• Тепло максимально огортає чашу пристрою, в порівнянні з конкурентами;
• Наявність відкидної кришки;
• Чафіндіш підтримує універсальні гастроємності;
• Мобільність чафіндіша дозволяє використовувати його на виїзній кухні;
• Стійкий до корозії корпус;
• Знайти запасні частини до даного чафіндіша не важко.
У комплекті:
• Чафіндіш GOODFOOD CD200 Premium;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 650 |
| Глибина, мм: | 475 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 13.9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 13.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |