


7 016 ₴
Вафельниця-тарталетниця GOODFOOD WB4B кругле - теплове обладнання для фастфуду, покликане створювати шедеври у вигляді вафель навиніс. Дана вафельниця призначена, тому ви можете бути на 100% впевнені в тому, що клієнт буде отримувати тільки високоякісний та унікальний продукт.
Ресторан швидкого харчування не може існувати без хороших вафельниць, адже вони дозволяють зробити виріб, який ідеально доповнюється іншими "швидкими" смачними добавками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Сьогодні вафлі набирають популярність та той, хто вклиниться в цю нішу швидше - отримає левову частку всіх клієнтів.
*Примітка - промислові вафельниці не оснащуються знімними насадками-формами, тому одна вафельниця може випікати тільки вафлі одного типу. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування GOODFOOD WB4B є найбільш вигідною пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки володіє значущими вигодами для клієнта. Вибираючи вафельниці GOODFOOD WB4B, ви вибираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу відмовостійкість, навіть при максимальному навантаженні.| Кількість вафель за 1 цикл: | 4 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Призначення: | для запікання начинки |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | кругла |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 260 |
| Висота, мм: | 200 |
| Вага, кг: | 12.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 480 мм |