
63 829,20 ₴
Пила стрічкова для м'яса FROSTY SO 202 VECO з довжиною пилки 2020 мм - це технологічне обладнання для оброблення величезних м'ясних туш на невеликі шматки. Пила для обробки м'яса широко використовується для обвалки туш, розрізання м'яса з кістками та нарізки заморожених м'ясних продуктів. При висоті різу 230 мм та товщині різу 220 мм пристрій швидко розрізає тушу на складові частини не дроблячи кістку, що підвищує ефективність виробництва.
Стрічкові пили FROSTY - є лідерами ринку в своєму класі завдяки ідеальному поєднанню високоточного безвідмовного обладнання, облицювання корпусу анодованими матеріалами, робочої поверхні з нержавіючої сталі і досить демократичною ціною. Пристрій підходить як для м'ясокомбінатів, так і для звичайних магазинів та супермаркетів, які пропонують своїм клієнтам напівфабрикати.
*Примітка: не дивлячись на те, що стрічкова пила оснащується всіма необхідними засобами захисту: притискною панеллю та захисними екранами, все ж вона не забезпечує 100% захист кінцівок оператора. Для забезпечення всіх необхідних заходів безпеки обслуговуючий персонал повинен працювати за пилкою в спеціальних кольчужних рукавицях.
Пристрій обробляє тушу за допомогою довгої, тонкої стрічкової пилки, закріпленої на двох шківах: ведучому та веденому, які приводяться в рух електродвигуном. Через те, що пила буквально знаходиться на шківах - такі параметри як товщина і висота різу можна легко і точно регулювати. Працювати за пристроєм простіше простого: перед початком різу потрібно просто встановити висоту і товщину різу, після чого залишається тільки подавати продукт під пилку.| Висота розпилу, мм: | 230 |
| Довжина полотна, мм: | 2020 |
| Матеріал виробу: | метал з анодованою обробкою |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 530x500 |
| Товщина розпилу, мм: | 220 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 750 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 1050 |
| Вага, кг: | 48 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Маса | 48 кг |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |