
14 264 ₴
Планетарний міксер EFC LВ-7D необхідне професійне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень і кондитерських. Міксер планетарний використовується для замісу бісквітного, дріжджового (високої вологості) і рідкого тіста, спеціального тіста для кексів, вершкових і заварних кремів, білків для бізе і меренге, різних соусів, заправок для салатів а так само майонезу загальним обсягом 7 літр. Серед величезного асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку міксери EFC (Китай) користуються попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер EFC - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер EFC LВ-7D дуже легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Живлення: | від мережі |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Матеріал чаші: | нержавіюча сталь |
| Об'єм діжі, л: | 7 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 1.2 |
| Швидкість, об/хв: | 75/660 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Комплектація: | вінчик, плата з захисними схемами, гак |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.27 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 230 |
| Глибина, мм: | 410 |
| Висота, мм: | 420 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EFC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 1.2 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.27 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 230 мм |