
24 909 ₴
Планетарний міксер EFC В-30В важливе професійне обладнання, що часто використовується для оснащення ресторанів, їдалень, кафе і пекарень. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 30 літр. Серед великого вибору планетарних міксерів, які представлені на ринку міксери EFC (Китай) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Планетарний міксер EFC - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер EFC В-30В просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином і ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Живлення: | від мережі |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Матеріал чаші: | нержавіюча сталь |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Швидкість, об/хв: | 105/180/408 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 366 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 606 |
| Вага, кг: | 56 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EFC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 606 мм |
| Ширина | 366 мм |