
19 497 ₴
Планетарний міксер EFC В-20В необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, ресторанах, столових і кафе. Міксер планетарний використовують для замісу різного тіста, сиру і фаршу, а також для збивання кремів, мусів і приготування пюре, соусів та коктейлів загальним обсягом 20 літр. Серед великого асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання міксери EFC (Китай) користуються попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер EFC - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер EFC В-20В дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Живлення: | від мережі |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Матеріал чаші: | нержавіюча сталь |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Швидкість, об/хв: | 105/180/408 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 540 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 860 |
| Вага, кг: | 80 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EFC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 540 мм |